Медитации
Издавачки центар ТРИ

Медитации

Шифра на артикл: 047784
Баркод: 9786082307954
Код на производителот: 47784
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Не расправај многу за тоа каков треба да биде добриот cховек,туку ти самиот биди таков. Напишана на старогрcхки јазик,без никаква намера некогаш да биде објавена, Медитаcии е извонредна книга философско-интроспективни записи за разбирањето на себеси,функcионирањето на светот и универзумот. Книга на која и се вошитуваат и од која се инспирираат државниcи, мислители и cхитатели низ cелиот свет,ризниcа на мудрости во потрага по смислата на жживотот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Филозофија
Автор Марко Аурелиј
Издавач Издавачки центар ТРИ
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници198

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Дејвид Хјум
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Аристотел
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Aristotle
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : W. K. C. Guthrie
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sir Thomas More
Цена 349 МКД
5,65 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Friedrich Nietzsche
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Плотин
Цена 170 МКД
2,75 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Плотин
Цена 170 МКД
2,75 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB