Сет четки за водени бои, Pelikan, бр.4 и бр.8
Сет четки за водени бои, Pelikan, бр.4 и бр.8
Сет четки за водени бои, Pelikan, бр.4 и бр.8
Сет четки за водени бои, Pelikan, бр.4 и бр.8
Сет четки за водени бои, Pelikan, бр.4 и бр.8
Сет четки за водени бои, Pelikan, бр.4 и бр.8
PELIKAN

Сет четки за водени бои, Pelikan, бр.4 и бр.8

Шифра на артикл: 035478
Код на производителот: 35478
Достапно веднаш
0 МКД
100 МКД
100 МКД
1,62 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Палети, четк, чаши...
Бренд PELIKAN

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.63 MB