Пластелин, Statovac, Junior, Kreatino Pyramid, 200g, 8 бои
STATOVAC

Пластелин, Statovac, Junior, Kreatino Pyramid, 200g, 8 бои

Шифра на артикл: 046270
Код на производителот: 46270
Достапно веднаш
0 МКД
80 МКД
80 МКД
1,29 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пластелин
Бренд STATOVAC

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.39 MB