Воспоставување на единствен државен протокол на ниво на Република Македонија

Воспоставување на единствен државен протокол на ниво на Република Македонија

Шифра на артикл: 004985
ISBN: 9786086616809
Код на производителот: 4985
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Право
Автор Санде Симијанов
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници127

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Право 042862
1.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Право 004771
400 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.82 MB