Голема даска за сечење, 6 Civette sul comò, 06
BaciMilano

Голема даска за сечење, 6 Civette sul comò, 06

Шифра на артикл: 044222
Код на производителот: 44222
Достапно веднаш
0 МКД
2.095 МКД
2.095 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Прибор за готвење, сервирање и јадење
Бренд BaciMilano

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.16 MB