Сет од 4 чинии за јадење, Birds of Paradise, Ø26.7cm
Images D'Orient

Сет од 4 чинии за јадење, Birds of Paradise, Ø26.7cm

Шифра на артикл: 016630
Достапно веднаш
0 МКД
6.520 МКД
6.520 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сет од 4 порцелански чинии за јадење, секоја од нив со дијаметар од 26.7цм, длабочина од 2цм и тежина од 550г. Безбедни за употреба во микробранова печка и машина за садови.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Прибор за готвење, сервирање и јадење
Бренд Images D'Orient

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB