Порцеланска тегла, Le Casette, жолта
Egan

Порцеланска тегла, Le Casette, жолта

Шифра на артикл: 050130
Код на производителот: 50130
Достапно веднаш
0 МКД
1.895 МКД
1.895 МКД
30,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Прибор за готвење, сервирање и јадење
Бренд Egan
Боја Жолта
Димензијаu00d811 x 15 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.398 МКД
87,35 EUR
Заштеда 10%
5.998 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB