Детска планета (5-6 години)
Арс Ламина

Детска планета (5-6 години)

Шифра на артикл: 060481
ISBN: 9786082676579
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Овој прирачник е наменет за запознавање и разбирање на околината за деца од предучилишна возраст (5-6 години). Содржините се подредени според програмата за рано учење и развој и се приспособени за возраста на децата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Природни науки и општество предучилишна
Автор Билјана Лотеска
Издавач Арс Ламина
Боја Мултиколор
Димензија A4
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници56

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.49 MB