Честитка - Среќен роденден-Израсни високо

Честитка - Среќен роденден-Израсни високо

Шифра на артикл: 050294
Код на производителот: 50294
Достапно веднаш
0 МКД
60 МКД
60 МКД
0,97 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Одберете честитка како совршено дополнување на вашиот подарок. Секоја честитка оди заедно со плико. Димензиите се 12cm x 12cm
Карактеристика Вредност
Kатегорија Честитки и гифт картички

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.1 MB