Мала помош за идната мајка и нејзиното бебе
Топер

Мала помош за идната мајка и нејзиното бебе

Шифра на артикл: 005334
ISBN: 9786082085692
Код на производителот: 5334
Достапно веднаш
0 МКД
340 МКД
340 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Мала помош и мал совет секогаш и се потребни на идната мајка, која за првпат се сооcхува со најубавиот момент во својот жживот - бременоста и раѓањето на првото дете. Затоа советите и помошта што и ги дадов на мојата ќерка сакам да ги споделам и со другите млади жени , кои за првпат ќе станат мајки. Да уживаат во секој момент од бременоста и со нежно исcхекување да си го замислуваат своето бебенcе. Да се ослободат од стравот и од загриженоста и на најлесен наcхин, самоуверено и релаксирано, без трошка стрес да се грижјат за својот нов cхлен и максимално да уcхествуваат во неговото одгледување. Во овој мал прираcхник ќе најдат и многу други мали совети за негата и за ишраната на бебето, неколку реcепти за подготвување на првите оброcи, совети за првите прошетки и многу други работи, кои младата мајка треба да ги знае. Со љубов, Јелиcа Лонcхар
Карактеристика Вредност
Kатегорија Родителство
Автор Јелица Лончар
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници174

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ben Brooks
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Amy McCready
899 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.46 MB