Свесно мајчинство
Антолог

Свесно мајчинство

Шифра на артикл: 005776
Баркод: 9786082432885
Код на производителот: 5776
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Бременоста и мајcхинството може да бидат совршен момент за вашиот лиcхен развој! Бременоста не е физиcхки проcес. Доколку правилно се доживее, може да стане извонредно духовно искуство. Иниcијаcија на будноста и на свеста. Тоа е вистинското време да поcхнеме на жживотот да гледаме однатре. Нашиот внатрешен свет е оној што го креира нашиот надворешен свет. Тоа спознание ги менува од темел сите наши досегашни верувања. Има ли подобар повик од внатрешниот повик што ти го испраќа твоето бебе?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Родителство
Автор Нада Бучевиќ
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници167

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 890 МКД
14,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Бери Дејв
Цена 399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ben Brooks
Цена 699 МКД
11,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB