Како да воспитате прекрасни момчиња
Икона

Како да воспитате прекрасни момчиња

Шифра на артикл: 005960
Баркод: 9786082210254
Код на производителот: 5960
Автор: Иан Грант
Достапно веднаш
0 МКД
549 МКД
549 МКД
8,88 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ПРЕКРАСНО УПАТСТВО ЗА УСПЕШНО ВОСПИТУВАЊЕ, ДИСЦИПЛИНИРАЊЕ, САКАЊЕ, ОХРАБРУВАЊЕ И ИНСПИРИРАЊЕ НА МОМЧИЊАТА, ОД РАЃАЊЕТО ПА СÈ ДО ТИНЕЈЏЕРСКИТЕ ГОДИНИ Темите што се провлекуваат низ секоја глава од оваа книга кулминираат во 12 основни совети за родителите, со чија помош нивните синови ќе бидат успешни, позитивни и задоволни мажи. Книгата на инспиративен и весел начин дава упатства, совети, мислења, хумор, анегдоти и практични решенија. Како да воспитате прекрасни момчиња е книга за сите времиња. Секој родител, секое семејство ќе увиди дека оваа книга е одлично четиво – не ги тривијализира проблемите со кои се среќаваат родителите, туку покажува длабоко разбирање за посебниот однос помеѓу родителите и момчињата кои растат. ШТО МУ Е ПОТРЕБНО НА СЕКОЕ МОМЧЕ • Чувство за цел и смисла • Силни врски со семејството и заедницата • Духовен компас • Одговори на големите животни прашања • Голема работа на која ќе го посветат животот • Семејно наследство
Карактеристика Вредност
Kатегорија Родителство
Автор Иан Грант
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување2011
Број на страници250

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 890 МКД
14,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Бери Дејв
Цена 399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ben Brooks
Цена 699 МКД
11,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB