Онлајн девојка: На турнеја
Издавачки центар ТРИ

Онлајн девојка: На турнеја

Шифра на артикл: 002832
ISBN: 9786082305011
Код на производителот: 2832
Автор: Зои Саг
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ноа ја кани Пени да му се придружи на музичката турнеја низ Европа и таа едвај чека да го поминува времето со своето момче – ултразгоден рокер. Но поради неговиот збиен распоред, другарите од бендот кои и не се баш пријателски настроени, и заканувачките пораки од лјубоморни обожавателки, Пени се прашува дали навистина е родена за жживот на турнеја. Сепак, ѝ надостигаат семејството, најдобрите пријатели, Елиот, нејзиниот блог...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Зои Саг
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници269

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB