Светот на рамена
Арс Ламина

Светот на рамена

Шифра на артикл: 003508
ISBN: 9786082477749
Код на производителот: 3508
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сите мислат дека знаат сè за Либи Страут, но никој никогаш не се обидел да погледне подлабоко во неа и вистински да ја запознае. По ненадејната смрт на нејзината мајка, Либи се затвора дома, но сега таа е подготвена: за средното училиште, за новите пријатели, за лјубовта и за СЕКОЈА МОжНОСТ шТО И ЈА НУДИ жживотОТ. Сакам да бидам девојката која може да стори сè. Исто така, сите мислат дека знаат сè за Дјек Маселин. Да, тој е секси и фраер во секоја смисла на зборот. Но, зад неговата самодоверба, тој крие тајна што мора да ја чува во себе по секоја цена. Биди шармантен. Биди проклето пресмешен. Не зближувај се со никого. Тогаш Дјек ја запознава Либи. И нивните светови се менуваат. Бидејќи понекогаш, кога ќе запознаете некого, целиот свет доаѓа во фокус. Дјенифер Нивен ни дава уште една потресна и возбудлива лјубовна приказна за пронаоѓањето токму на онаа личност што ве гледа и ве сака такви какви што сте.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Џенифер Нивен
Издавач Арс Ламина
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници352

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB