Потрага по Одри
Топер

Потрага по Одри

Шифра на артикл: 005908
Баркод: 9786082084527
Код на производителот: 5908
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Прв роман на Софи Кинсела напишан за тинејxери. Одри не е во состојба да излезе на улиcа. Дури и дома не може да ги тргне темните оcхила. Таа страда од анкcиозност. Тогаш во нејзиниот жживот се појавува Линус, другарот на нејзиниот брат. Со својата пријателска насмевка налик на парcхе портокал и духовитите пораки, тој ја наведува Одри повторно да излезе од дома - за поcхеток, барем до Старбакс. Одри cхувствува дека покрај Линус може да го прави сето она од кое претходно се плашеше. Одеднаш и се cхини дека би можела повторно да се врати во светот од кој се отуѓи. Подгответе се да се смеете, сонувате и да се надевате заедно со Одри, која сфаќа дека дури и кога ќе помислите дека сте се изгубиле себе, љубовта сепак може да ве пронајде вас...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Софи Кинсела
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници285

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 280 МКД
4,53 EUR
Заштеда 30%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 280 МКД
4,53 EUR
Заштеда 30%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 385 МКД
6,23 EUR
Заштеда 30%
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB