Се е во ред
Арс Ламина

Се е во ред

Шифра на артикл: 012420
Баркод: 9786082597515
Код на производителот: 12420
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Понекогаш не е лесно да бидеш млад. Има многу предизвиcи, дилеми, емоcии, недоразбирања... Јунаcите од оваа книга не се согласуваат со немирот и темнината. Тие избираат љубов наместо страв. Тие трагаат по нов ден, по слобода. Слушај, во ред е и ако се согласиш и ако не се согласиш со мене. Сè е сосема во ред. Награда на „Политикин забавник“ за најдобра книга за млади во 2017 година.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Јасминка Петровиќ
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници96

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 280 МКД
4,53 EUR
Заштеда 30%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 280 МКД
4,53 EUR
Заштеда 30%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 385 МКД
6,23 EUR
Заштеда 30%
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.22 MB