Мачки детективи: Кој го грабна кралот на шпоретите?
Арс Ламина

Мачки детективи: Кој го грабна кралот на шпоретите?

Шифра на артикл: 002015
Баркод: 9786082299273
Код на производителот: 2015
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
КОЈ ГО ГРАБНА КРАЛОТ НА шПОРЕТИТЕ? Серијал „Мачки-детективи“ Тие се најспособните детективи во Париз. четири, со шепи, опаш и мачешка... интуиција! КОЈ ГО ГРАБНА КРАЛОТ НА шПОРЕТИТЕ? Големиот готвач Пјер Пате исчезна! Побегнал? Или пак е грабнат од „кралот на артичоките“ Марсел, неговиот историски противник? Полицијата талка во мрак, но Мистер Мунлајт и мачките детективи имаат непогрешлива интуиција и под- готвени се да истражуваат со мачешка остроумност!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Алесандро Гати
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници132

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB