Мачки детективи: Кој го намести Жан Мусташ?
Арс Ламина

Мачки детективи: Кој го намести Жан Мусташ?

Шифра на артикл: 002016
Баркод: 9786082299303
Код на производителот: 2016
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
КОЈ ГО НАМЕСТИ жАН МУСТАш? Серијал „Мачки-детективи“ Тие се најспособните детективи во Париз. четири, со шепи, опаш и мачешка... интуиција! Мачките детективи се избезумени. Госпо динот жан Мусташ, симпатичен старец што работи во една фабрика за карамели, заврши во затвор! Обвинет е за грабеж, но мачките чувствуваат дека нешто смрди на измама. Меѓу тајните, измамите и лагите, ќе мораат да го решат случајот... со еден удар на опашката!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Алесандро Гати
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници132

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB