Мачки детективи: Крадец... отмен мачор
Арс Ламина

Мачки детективи: Крадец... отмен мачор

Шифра на артикл: 002017
ISBN: 9786082299280
Код на производителот: 2017
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
139 МКД
Заштеда: 111 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
КРАДЕЦ... ОТМЕН МАчОР Серијал „Мачки-детективи“ Тие се најспособните детективи во Париз. четири, со шепи, опаш и мачешка... интуиција! Кој ги украде скапоцените обетки на пе јач ката Мари Ла Бел? Полицијата сесом нева на крадец дух, но жозефин и неј зи ните пријатели на четири шепи размислуват во многу поразлична насока... ќе успеат ли да го фатат најостроумниот и најмистериозниот измамник во Париз?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Алесандро Гати
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2015

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.46 MB