Мачки детективи: Голем напад на париската банка
Арс Ламина

Мачки детективи: Голем напад на париската банка

Шифра на артикл: 002020
ISBN: 9786082299327
Код на производителот: 2020
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
139 МКД
Заштеда: 111 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Серијал „Мачки-детективи“ Тие се најспособните детективи во Париз. четири, со шепи, опаш и мачешка... интуиција! Населбата Монмартр е во хаос. Тројца мистериозни типови ја уништуваат канализацијата, ги шпионираат жителите и се однесуваат на сомнителен начин. Сакаат да киднапираат некого? Да ограбат некој стан? Или дури... да ограбат банка?! По ѓаволите, време е за истрага!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Алесандро Гати
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници132

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Заштеда 50%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Заштеда 17%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.24 MB