Исидора Мун: Слави роденден
Арс Ламина

Исидора Мун: Слави роденден

Шифра на артикл: 003489
ISBN: 9786082590820
Код на производителот: 3489
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
199 МКД
Заштеда: 151 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Мајка и е самовила, а татко и е вампир, а таа е по малку од двете. Исидора обожава да оди на детски роденденски забави и сега ќе има и сопствена роденденска забава! Но кога роденденската забава ја организираат мајка и и татко и забавата нема да биде како оние на кои била досега. Исидора обожава да оди на детски роденденски забави и сега ќе има и сопствена роденденска забава! Но, кога роденденската забава ја организираат мајка и и татко и, забавата нема да биде како оние на кои била досега.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Хариет Мункастер
Издавач Арс Ламина
Возраст 5 - 7 години
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници128

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Заштеда 50%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Заштеда 17%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.49 MB