Сакам дома!
Арс Ламина

Сакам дома!

Шифра на артикл: 004796
ISBN: 9786082590394
Код на производителот: 4796
Достапно веднаш
0 МКД
275 МКД
140 МКД
2,27 EUR
Заштеда: 135 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
И така падна одлуката. Во истиов миг поаѓа во потрага по нови родители. Само уште да смисли каде да ги најде. Во соседството? Во некоја соседна држава? Во Европа? Африка? Австралија? На Северниот Пол? Во огласите? На Фејсбук? Стоп! Ништо од сето ова. За едно толку симпатично и умно момче, каков што е Никола, родителите можат да се најдат само на некоја друга планета. Деца, појдете со Никола во потрага по совршените родители. Ве очекуваат комични, всушност, космички авантури, преполни со мали чуда, џиновски солзи, смешни зборови и опасни игри. Предупредување: - Кај искусните читатели може да се јави желба книгата да се прочита уште еднаш. - Кај читателите-почетници можна е појава на самостојно читање. - што ќе се случи со оние што не знаат да читаат не вреди да се пишува, затоа што нема да можат да прочитаат.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Јасминка Петрович, Ана Петрович
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2018
Број на страници80

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB