Супер таен проект
Култура

Супер таен проект

Шифра на артикл: 004876
ISBN: 9789989329319
Код на производителот: 4876
Автор: Теа Стилтон
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа година во Глушфорд се одржува престижниот натпревар Глувци за наука. Сестринството Теа учествуваат со посебен автомобил, но ќе мора да внимаваат на девојките од Ванила, кои прават се за да ги саботираат!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Теа Стилтон
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници118

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB