Кралот Светкошорц и играчките на ужасот
Арс Ламина

Кралот Светкошорц и играчките на ужасот

Шифра на артикл: 004994
ISBN: 9786082590950
Код на производителот: 4994
Автор: Енди Рајли
Достапно веднаш
0 МКД
370 МКД
370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Брилијантно оригинална и пресмешна. Речиси добра како некоја од моите книги, Дејвид Валијамс. Едвин не е обично момче. Тој е крал, со престол и сопствен оклоп и замок со тајни премини и уште што не. Нешто чудно се случува во Едвинленд... Царот Нурбисон се смешка и прави играчки за селаните. Дали наумил нешто? Веројатно. Но, што би можело да биде тоа?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Енди Рајли
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници224

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Заштеда 50%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Заштеда 17%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.45 MB