Кралот Светкошорц и злиот цар
Арс Ламина

Кралот Светкошорц и злиот цар

Шифра на артикл: 004995
ISBN: 9786082478111
Код на производителот: 4995
Автор: Енди Рајли
Достапно веднаш
0 МКД
370 МКД
370 МКД
5,99 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Брилијантно оригинална и пресмешна. Речиси добра како некоја од моите книги, Дејвид Валијамс. Едвин не е обично момче. Тој е крал, со престол и сопствен оклоп, и замок со тајни премини и уште што не. А да, и НАЈУжАСНИОТ чОВЕК во универзумот му е сосед. Ова никако не би можело да доведе до возбудлива авантура со акција, чоколада и крокодили-гризачи... Така?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Енди Рајли
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници224

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB