Приказни за добра ноќ за бунтовни девојчиња : 100 приказни за извонредни жени
Арс Ламина

Приказни за добра ноќ за бунтовни девојчиња : 100 приказни за извонредни жени

Шифра на артикл: 004997
ISBN: 9786082590981
Код на производителот: 4997
Достапно веднаш
0 МКД
790 МКД
790 МКД
12,78 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Задолжително четиво за ноќното масиче на секое девојче или девојка што ја познавате. Џери Стенгел, Форбс. „Приказни за добра ноќ за бунтовни девојчиња“ од корен ги менува бајките, инспирирајќи девојчиња со приказните за сто ени-херојки од Елизабета Прва до Серена Вилијамс.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Елена Фавили, Франческа Кавало
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници224

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.18 MB