Мистерија во Париз
Култура

Мистерија во Париз

Шифра на артикл: 005383
ISBN: 9789989329586
Код на производителот: 5383
Автор: Теа Стилтон
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Каква тајна е скриена зад кражбата на модната колекcија на жили шифон? Одморот на Сестринството Теа во Париз се претвора во мистерија што cхека на ваше решение. Неверојатна потрага по крадеcот во сенката на Ајфеловата кула!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Теа Стилтон
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници224

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB