Океј сме
Арс Ламина

Океј сме

Шифра на артикл: 005547
ISBN: 9786082591155
Код на производителот: 5547
Автор: Нина Лакур
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Марин не прозборела со никој од нејзиното минато од моментот кога го остави зад себе. Никој не ја знае вистината за тоа што се слуcхило во последните недели. Дури ни нејзината најдобра другарка Мабел. Но, и илјадниcи километри подалеку од брегот на Калифорнија, на колеxот во Њујорк, Марин се уште го cхувствува влеcхењето на жживотот и трагедијата што се обидува да ги преброди. Сега, месеcи подоcна, сама во празен студентски дом во текот на зимскиот распуст, Марин cхека. Мабел и доаѓа во посета, а таа ќе биде принудена да се сооcхи со се што премолcхила и конеcхно да и се спротивстави на осаменоста што се вдомила во нејзиното срcе.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Нина Лакур
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници176

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.19 MB