Исидора Мун прави зимска магија
Арс Ламина

Исидора Мун прави зимска магија

Шифра на артикл: 005719
ISBN: 9786082591803
Код на производителот: 5719
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Мајка и е самовила, татко и е вампир, а таа е по малку од двете. Исидора обожава да си игра на снег, особено кога нејзините снежни фигури оживуваат! Но, снежната магија не може да трае засекогаш. ќе успее ли Исидора да ги спаси своите нови другарcхиња пред да се стопат?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Хариет Мункастер
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници160

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Anthony Horowitz
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Kate DiCamillo
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Louie Stowell
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : E. Nesbit
299 МКД
4,84 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jean Webster
299 МКД
4,84 EUR
Sačuvano u omiljne
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Thomas Taylor
599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.5 MB