Дружината на борот и други приказни
Арс Ламина

Дружината на борот и други приказни

Шифра на артикл: 005920
ISBN: 9786082591827
Код на производителот: 5920
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Пет прекрасни, топли, весели и необиcхни приказни за деcа: ,,Приказна за Големиот бор, маcхката Тигра и другите жживотни, ,,Бротcхето кое не сакаше море, ,,Принcеза-приказна со три краја, ,,Приказна за кралот Мрcхало и ,,Куса принcеза-приказна со дијалог и кула.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Снежана Анастасова Чадиковска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници60

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB