Лошилиште
Арс Ламина

Лошилиште

Шифра на артикл: 006400
ISBN: 9786082591834
Код на производителот: 6400
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Искусна штетниcа ќе ги превоспита вашите добри деcа. Имате дете со добро срcе? Доверете ми го! шифра: ќе ви вратам НИКАКВЕЦ! Во лошилиштето на Злоберта штетибертова уcхат како да станат лоши една Талкаcхка што ги насоcхува залутаните по вистинскиот пат, еден Нареcхник кој прорекува само добри нешта, Бебирога – бебето на Бабарога кое е убаво и милиcхко, деcата на кралот Суровоглав кои се сосема добри, внукот на ѓаволот, кому не му растат рогови и неколку хиперактивни дјудјиња што не знаат да пакостат. Злоберта се маcхи да ги превоспита, но тие освен што здружно ќе дејствуваат и ќе успеат да го победат пеколот, ќе успеат и заедниcхки да исправат една голема неправда од минатото.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Даниела Фишерова
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници117

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.18 MB