Исидора Мун запаѓа во неволја
Арс Ламина

Исидора Мун запаѓа во неволја

Шифра на артикл: 006496
Баркод: 9786082593494
Код на производителот: 6496
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
4,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Исидора Мун е посебна бидејќи е поинаква. Мајка ù е самовила, а татко ù е вампир, а таа е по малку од двете. Исидора сака да го однесе Розовото зајаcхе на уcхилиште на денот „Донеси го своето милениcхе“, но нејзината постара братуcхетка Мирабела има многу подобар план – зошто да не однесе змеј? што би можело да тргне наопаку...?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Хариет Мункастер
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници128

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB