Оџачарот Среќко

Оџачарот Среќко

Шифра на артикл: 007856
ISBN: 9789989596834
Код на производителот: 7856
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Жителите на КадеЖ се премногу мрзливи за да направат нешто убаво за нивното мало гратче, а камоли да си ги исчистат оxаcите! Веќе со години, ни Дедо Мраз не сака да помине низ заcрнетите оxаcи на кадешките куќички за да им донесе подароcи на деcата, а БоЖиќ, еве, повторно се блиЖи.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Јасмина Кантарџиева Димков
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници112

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB