Рико, Оскар и таинствените сенки
Арс Ламина

Рико, Оскар и таинствените сенки

Шифра на артикл: 008864
Баркод: 9786082596051
Код на производителот: 8864
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Рико и Оскар се детективи какви што не сте сретнале никогаш. Рико е скромно талентирано момче кое често ги побркува страните на светот. Иако размислува малку побавно од другите, тој е вистински махер за забелеување детали. Највано е тоа што Рико е бестрашен. Оскар, пак, е гениј и постојано носи безбедносен шлем на главата, за да го заштити својот паметен мозок. За разлика од Рико, тој има многу стравови што магично исчезнуваат кога двајcата другари се заедно. штом Рико и Оскар ги спојат своите кликери, не постои мистерија што не моат да ја разрешат. Прв на удар е опасниот киднапер – Мистер 2000.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Андреас Штајнхефел
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници192

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.19 MB