Тото мачката-нинџа и неверојатната кражба на сирењето
Арс Ламина

Тото мачката-нинџа и неверојатната кражба на сирењето

Шифра на артикл: 010529
ISBN: 9786082596846
Код на производителот: 10529
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Еј, здраво! Неверојатната маcхка-ниндја Тото се врати, и тоа уште покул од претходно! Се слуcхи нешто катастрофално: сето сирење од cелиот свет исcхезна. Некој го украл. Придружете им се на Тото, нејзиниот брат Сивко и заедниcхкиот пријател Маcхколик на нивната тајна спасуваcхка мисија. На Тото ќе ù требаат сите ниндја-вештини за да го совлада тој безмилосен крзнен крадеc на сирењето...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Дермот О'Лири
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници192

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.18 MB