Будимир и ретките животни
Арс Ламина

Будимир и ретките животни

Шифра на артикл: 012074
ISBN: 9786082597744
Код на производителот: 12074
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Благодарение на нотесот на неговиот татко, Будимир збира шест ретки животни, а секое од нив е последниот примерок од својот вид. Но, како да се ивее со една зајадлива птиcа и со другите палави суштества покрај секојдневните обврски? Авантурата почнува кога сите ќе тргнат во посета на Домот за стари лиcа... Духовита приказна што нè потсетува на тоа дека нас, како луЌе, нè определува и нашиот однос кон животните.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Зоран Паневски
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници64

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB