Академија за еднорози: Ава и Ѕвезда
Арс Ламина

Академија за еднорози: Ава и Ѕвезда

Шифра на артикл: 013456
ISBN: 9786082596211
Код на производителот: 13456
Автор: Џули Сајкс
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
139 МКД
Заштеда: 111 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ава и Ѕвезда ја сакаат нивната прекрасна градина во Академијата за еднорози. Оваа градина е местото каде што ги одгледуваат нивните магиcхни растенија! Кога ќе исcхезнат небесните бобинки, кои им требаат на еднорозите за да прејивеат, Ава и Ѕвезда се сигурни дека мојат да направат нешто. Мораат да најдат повеќе спеcијални бобинки пред да поcхне да бледнее магијата на сите еднорози!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Џули Сајкс
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Возраст 7 - 11 години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници108

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Заштеда 50%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Заштеда 17%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.49 MB