Академија за еднорози: Софија и Ѕуница
Арс Ламина

Академија за еднорози: Софија и Ѕуница

Шифра на артикл: 039172
Баркод: 9786082596198
Код на производителот: 39172
Автор: Џули Сајкс
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Софија е многу возбудена поради тоа што е во Академијата за еднорози. Сигурна е дека Ѕуниcа, нејзиниот прекрасен еднорог, Ќе ù стане најдобра пријателка. Кога Волшебното езеро Ќе добие чудна боја и магијата на еднорозите Ќе тргне на лошо, Софија и Ѕуниcа знаат дека можат да го поправат ова. Но, мораат да бидат храбри и да тргнат на голема авантура во шумата...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Џули Сајкс
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници108

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB