Академија за еднорози: Оливија и Снегулка
Арс Ламина

Академија за еднорози: Оливија и Снегулка

Шифра на артикл: 039173
ISBN: 9786082596242
Код на производителот: 39173
Автор: Џули Сајкс
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оливија е многу среЌна поради тоа што е во Академијата за еднорози. Се надева дека нејзиниот мил еднорог, Снегулка, Ќе ја открие магичната моЌ пред доделувањето на дипломите! Сите се зафатени со украсување на Академијата за еднорози за свечжената прослава, но изгледа дека некој се обидува да ја уништи забавата. На Оливија и Снегулка останува да ја спасат ситуаcијата – и училиштето!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Џули Сајкс
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници108

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB