Приказната за Десперо
Арс Ламина

Приказната за Десперо

Шифра на артикл: 041124
ISBN: 9786082598253
Код на производителот: 41124
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Што би можело да биде заедничко за едно малечко глувче со исклучително големи уши, еден стаорец што копнее по свет исполнет со светлина и едно осамено девојче слугинче со едноставна, но и неверојатна желба? Читателу, тебе ти е пишано да го дознаеш тоа. „Извонредно, бравурозно остварување.“ Њујорк Тајмс
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Кејт Дикамило
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници208

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB