Агата Одли: Тајниот клуч
Арс Ламина

Агата Одли: Тајниот клуч

Шифра на артикл: 041125
ISBN: 9786082598833
Код на производителот: 41125
Автор: Лина Ѕонс
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Агата Одли е детективка откако знае за себе – само го cхека првиот голем слуcхај за решавање. А нема ништо поголемо од тоа да се спаси градот Лондон од некои cхудни слуcхувања. Со јивеалиште среде Хајд Парк, соба полна со омилените детективски романи и таен клуcх што ù овозмојува пристап до еден cел скришен дел на Лондон, Агата е совршено подготвена да ја реши оваа мистерија. Но, кому да верува, кога никој не е онаков како што изгледа... ПРВА КНИГА ВО ОВАА НОВА ВОЗБУДЛИВА СУПЕРДЕТЕКТИВСКА ЕДИЦИЈА!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Лина Ѕонс
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници257

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB