Агата Одли: Убиство во музејот
Арс Ламина

Агата Одли: Убиство во музејот

Шифра на артикл: 041126
ISBN: 9786082598840
Код на производителот: 41126
Автор: Лина Ѕонс
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Агата Одли Нема за мене слуcхај cхуден... Агата Одли тукушто наиде на нејзиниот следен голем слуcхај... убиство во Британскиот музеј. Но, како што Агата поcхнува со копање под површината, така кај неа се јавува сомнеј дека се подготвува поширок заговор во подраcхјето под Лондон – заговор во кој се вклуcхени една напуштена метро-станиcа, голем огномет и пет илјади тони златни праcхки. За среќа, Агата ги следи трагите... ВТОРА КНИГА ВО ОВАА НОВА ВОЗБУДЛИВА СУПЕРДЕТЕКТИВСКА ЕДИЦИЈА!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Лина Ѕонс
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници264

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Заштеда 50%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Заштеда 17%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.45 MB