Вистинска приказна за двете соседни кралства
Арс Ламина

Вистинска приказна за двете соседни кралства

Шифра на артикл: 041147
ISBN: 9786082598680
Код на производителот: 41147
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ова воопшто не е некоја обиcхна приказна. Туку, вистинска е. За две вистински соседни кралства. За Хана, една вистинска кфралиcа. И не се слуcхило еднаш, некогаш, многу оддамна во двете вистински кралства, како во сите други приказни. Туку сега вистински се слуcхува.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Марија Костадинова
Издавач Арс Ламина
Возраст 7 - 11 години
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници200

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB