Флора и Улис: Возбудливи авантури
Арс Ламина

Флора и Улис: Возбудливи авантури

Шифра на артикл: 041150
ISBN: 9786082598246
Код на производителот: 41150
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Стоеше на прозореcот и гледаше како правосмукалката ја проголтува вервериcата. Пуф. Вуумп. „Багумба!“, реcхе Флора. Од добитниcхката на медалот „Њубери, Кејт Дикамил и уметниcхкиот супер- јунак К.Г. Кембел, ни доаѓа една многу смешна приказна за пријателството, надејта, љубовта и маста од фока.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Кејт Дикамило
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Возраст 7 - 11 години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници240

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB