Јас сум Миа, 2 1/2: Новогодишна епизода
Арс Ламина

Јас сум Миа, 2 1/2: Новогодишна епизода

Шифра на артикл: 042169
ISBN: 9786082671673
Код на производителот: 42169
Автор : Јана Мишо
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сто осумдесет и четири. Тоа беше последниот број од списокот на сигурни гости на забавата на Сара. Да ù кажам јас на мајка ми дека дома ќе ù донесам 184 тинејџери, споулавени од новогодишна еуфорија и со намален осет за простор (што подразбира туркање вази, кршење чаши, чинии и слично), ќе ми се случи апсолутно неотповикливо пакување куфери и селење од дома, со желба да имам своја куќа еден ден што така ќе си ја растурам.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Јана Мишо
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници64

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Anthony Horowitz
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Kate DiCamillo
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Louie Stowell
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : E. Nesbit
299 МКД
4,84 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jean Webster
299 МКД
4,84 EUR
Sačuvano u omiljne
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Thomas Taylor
599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.46 MB