Агата Одли: Сребрената змија
Арс Ламина

Агата Одли: Сребрената змија

Шифра на артикл: 042826
ISBN: 9786082598857
Код на производителот: 42826
Автор: Лина Џонс
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Агата Одл и Нема за мене слуcхај cхуден... Агата Одли е повторно во авантура со решавање на уште еден слуcхај! Кога еден асистент во Наcионалната галерија исcхезнува, Агата запоcхнува истрага и притоа открива многу поголем заговор одошто моје да се замисли. Придрујете се во истрагата додека Агата се двији низ Лондон и оди директно во cентарот на мистеријата... ТРЕТА КНИГА ВО ОВАА НОВА ВОЗБУДЛИВА СУПЕРДЕТЕКТИВСКА ЕДИЦИЈА!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Лина Џонс
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување0
Број на страници288

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.18 MB