ТКЦП Епизода 1 Тина: Мисијата Црно Прасе
Арс Ламина

ТКЦП Епизода 1 Тина: Мисијата Црно Прасе

Шифра на артикл: 042929
Баркод: 9786082591070
Код на производителот: 42929
Достапно веднаш
0 МКД
230 МКД
230 МКД
3,72 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ТКЦП: Мисијата „Црно прасе“ Како почна сè? Како дружината ТКЦП станува тоа што е и го добива името? Како Тина се запознава со Црвец и ја спасува од ужасниот Саки? Што наумиле Смрдливците во оваа епизода пред сите други епизоди од серијалот ТКЦП? Отвори и дознај! Еј, на оваа книга ù требаш ТИ! Добојувај, доцртувај, допишувај и дополнувај ја твојата авантура додека читаш. Подготви се за многу возбуда, акција и смеење.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Билјана С. Црвенковска, Здравко Гиров
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници72

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 175 МКД
2,83 EUR
Заштеда 30%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 99 МКД
1,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 99 МКД
1,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 79 МКД
1,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 118 МКД
1,91 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
Цена 118 МКД
1,91 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 98 МКД
1,59 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 640 МКД
10,36 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB