Снешко - Дневникот на едно кутре
Арс Ламина

Снешко - Дневникот на едно кутре

Шифра на артикл: 046429
ISBN: 9786082673325
Код на производителот: 46429
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Јас сум Снешко Беличковски. Мајчин јазик ми е кучешкиот. Течно го лаам и беспрекорно го разбирам. Кога дојдов кај Мила почнав да го учам и да го разбирам јазикот на човеците... Само, тежок ми е за лаење, уште не знам да лаам како човец. Не, не, како...Како човек! Ми текна!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Снешка Трајковска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници60

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB