Црната птица
Арс Ламина

Црната птица

Шифра на артикл: 046447
ISBN: 9786082673318
Код на производителот: 46447
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
– Каква е таа птиcа, тато? Тато се насмевна. – Малата cрна птиcа сакаше да го допре небото. Но, никој не веруваше дека тоа е возмојно. Другите птиcи ù се смееја, бидејќи ниедна птиcа не леташе толку високо. Но, малата птиcа не ги послуша. – И? Успеа ли? – А што мислиш ти, Јелбо? Ја зеде виолината и засвири.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Александра Јовеновиќ
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2021
Број на страници116

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB