Кити и грабнатото милениче
Арс Ламина

Кити и грабнатото милениче

Шифра на артикл: 046890
ISBN: 9786082673189
Код на производителот: 46890
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Еден викенд , Кити требаше да го причува миленичето на нејзината другарка, ќрчкото Марвин, но се случи катастрофа - тој беше киднапиран! кити мора да ја следи трагата на киднаперот и го врати Марвин во неговиот дом жив и здрав, пред да си замине ноќта. Време е за нашата суперхеројка Кити да ја спаси ситуаcијата!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Пола Харисон
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Возраст 7 - 11 години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2021
Број на страници128

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Заштеда 50%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Заштеда 17%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.46 MB